Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë do bëje nëse...

Cfare do beje nese do kishe dal per dyqane femer/mashkull e ke harru leket nshpi??
 
Do beja sikur nderrova mendje.

Cfare do beje siku dikush i panjohur i gjinise tj tu perqafonte papritur...
 
Do i thoja cpate me??
Ca te zuri
Cfare do beje nese e dashura jote do ishte me i skuader qe ti se pelqen??
 
Do i thoja cpate me??
Ca te zuri
Cfare do beje nese e dashura jote do ishte me i skuader qe ti se pelqen??
Une jam juventin dhe per ironi te fatit te gjitha te dashurat me kane qedhu interiste po ne fund te dites pajtoheshim ???.

Cfare do benit nese shikoni ishin tuaj para jush duke mbajtur radhen per diçka te caktuar?
 
Do u thoja e tjereve ti linin rradhen ???

Cdo benit po ju thonte dikush ju kam fiksim përmes nesh sbeet gje ?
 
Asigjo i thosha hiqe dhe fiksimin ?

Cfare do bonit nese dikush ju refuzon ?
 
Do u thoja e tjereve ti linin rradhen ???

Cdo benit po ju thonte dikush ju kam fiksim përmes nesh sbeet gje ?
Do i thoja ku ke pire o jet..

Nese do shihnit 50 leke ne toke do uleshit ta merrnit
 
Do e.merrja
Nese dikush ju therret per ndihme se po mbytet...
 
Po me thirri dikush qe iku nga jeta ime do veja kufje...

- do kishit fuqine magjike ?
 
Do i jepja dorezat :p se doren e ka te veten ?

...Nese ju kthehet e kaluara ?
 
Do e kisha prap mamin gjall sdo ishte keq te kthesha mbrapa.
Nese humb telin me shum te dhimbset teli apo fotot e gjerat qe mbann aty hmm.
 
  • Përqafime
Reactions: ABC
Kujtimet qe me arkivon cel... me eshte prish dhe po bej cmos ta ri rregulloj veq per to ?
P.s e bashkendjej boshllekun qe le prindi edhe une ??

-Nese do kishit nje shok/qe "poor" dhe nje "rich" cilin do zgjidhnit shok/qe te ngushte?
 
Kujtimet qe me arkivon cel... me eshte prish dhe po bej cmos ta ri rregulloj veq per to ?
P.s e bashkendjej boshllekun qe le prindi edhe une ??

-Nese do kishit nje shok/qe "poor" dhe nje "rich" cilin do zgjidhnit shok/qe te ngushte?
Varferia dhe pasuria jane gjëndje te mendjes shoqe! Pyetjen e shtron gabim! Te gjithe kemi shoke te pasur dhe te varfer.
 
Varferia dhe pasuria jane gjëndje te mendjes shoqe! Pyetjen e shtron gabim! Te gjithe kemi shoke te pasur dhe te varfer.

Mund te tregoje cilin do zgjidhje... une per vete nje te varfer me zemer tmadhe!

I pasuri per veq pasurise se madhe ka dhe mendjen po ashtu! ?
 
Mund te tregoje cilin do zgjidhje... une per vete nje te varfer me zemer tmadhe!

I pasuri per veq pasurise se madhe ka dhe mendjen po ashtu! ?
Ehaa
Kshu themi te gjithe ne parim!
Por realisht shpeh po nk ke dy lek, sben dot asgje!
Madje as uje nk pi dot, se dhe ai eshte me lek!
 
Nuk eshte e veretete, urrejtjen per te pasurit e kane krijuar shtresat e mesme dhe e varfera! Nuk i ben dobi shoqerise duke qendruar i varfer. Provo te shkosh ne spital e te paguash me dashuri(qe te varfrit na e paskan me shumice)! Jeta behet e plote kur i ka te dyja dashurine dhe parane.
Mund te tregoje cilin do zgjidhje... une per vete nje te varfer me zemer tmadhe!

I pasuri per veq pasurise se madhe ka dhe mendjen po ashtu! ?
 
Ehaa
Kshu themi te gjithe ne parim!
Por realisht shpeh po nk ke dy lek, sben dot asgje!
Madje as uje nk pi dot, se dhe ai eshte me lek!

Ka kroi mjaftushem qe ta jep falas ✌ une per vete mjaftohem me pak. Nuk eshte e thene te jemi (kemi) te gjithe mendime njesoj, kur as gishtat e dores nuk jane.?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.