Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë do donit të ndryshonit në jeten tuaj?

Adea

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Gush 1, 2017
Mesazhe
44
Po te ju jepet mundesia qe koha te kthehej mbrapa ca do te donit te ndronit ne jeten tuaj ( shkollen profesionin , vendin ku jetoni etc )
 
Asgje
Jam mire ktu Ku kam arritur
 
Kam kaluar shume sfida ne jete dhe sdua ti rikujtoj me... as koken sdua ta kthej mbrapa... dua te vesh kepucet dhe te iki diku larg ...per te mos u kthyer me..
 
Do doja te ndryshoja mendimet sjelljen menyren se si i shoh gjerat dhimbjen me pak fjal sdua te jem kjo qe jam.[emoji17]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Huh...gjithcka perveç profesionit.
 
Gjumin
 
Asgje. Jam natyre qe nuk pendohem per asgje. Jam mire me veten time per cdo vendim qe kam marre .
 
Vendi ku te gjen shpirti rehat...Ku te zgjatet dora sa here ke nevoje .. ku festat behen me te bukura afer njerezve te dashur .. aty ku ajo quhet Shtepi.. Familje!View attachment 5446
 
Do te ndryshoja Pak gjera jo shume ceshte e drejta ama ato pak gjera do te kishin ndryshuar rrenjesisht jeten time,,,,,,,,,,

Jo qe jam keq,,,,,,,,, Por njeriu nuk kenaqet asnjihere

O Allah te qofsha fale Flm per cfare kam me ruaj mua dhe nenen time se vetem ate kam

Na jep jete e shendet te dyve se gjerat e tjera i rregulloj vete
 
Shum gjera,te mos njihja njerezit qe i kam njohur ne te kaluaren.
 
... njerezit ndryshojne; te zhgenjejne, te harrojne. Sado te duash, nuk mund ti mbash gjithmone afer teje. Te duhen, por befas je i panevojshem per ta. Ju beson ne thellesi, por te shesin. Te shesin per dike tjeter, ndoshta me te mire, qe do te shfaqet diku, papritur, per te te rrembyer cfare te takon, ate per te cilen ke derdhur djerse dhe ke pikuar dhimbje. Nuk mund te besh asgje; nuk mund te ndryshosh kete sepse kjo dukuri, eshte dicka spontane dhe e pameshirshme qe ndodh si ndezje shkendije ne trurin e njerezve, qe ishin miq te medhenj dikur por tani nuk jane asgje. Ata te zevendesojne me lehtesine e shkarkimit dhe barbarine e harreses. Eshte vendimi i tyre, i pakuptueshem por i paprekshem, sa kohe ata besojne se cdo zgjedhje e tyre e radhes eshte me e mire se te meparshmet. Njerezit largohen prej teje, sepse nuk e kuptojne vleren tende deri ne momentin kur te humbasin...Pse nuk zura mend kurr?????
 
Personalisht do te kisha ndryshuar vetem nji fragment ne jeten time I cili do te ndryshonte reenjesisht ate..
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.