• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfarë do shkruanit në një xham me avull?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

M

Miiqtel_M7

Guest
S`do shkruaja asgje .. edhe nese do ishte e shkruar dicka do te fryja, t`ja fshija :p :p
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,982
Location
Tiranë
Gjatë kësaj jete të mjerueshme,
Hahemi me dhëmbë
e vuajmë për superioritet.
Po në fund,
Ç'bëhet,
Kur të kuptojmë,
që nëntokë jemi
të gjithë të barabartë ?
 
Top