Cfarë do shkruanit në një xham me avull?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

-
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
3,590
M'komplimentove ? 🤩

Po ta kthej! 🙃

E sa mund te jete i madh xhami ?

S'me merr te shkruaj.
Se pari do ta fshij mire,edhe me pas do marr nje sprey te zi (sketerre),edhe do ta lyej ate.

Me fundin e shishes se sprey do hedh ca sprey ngjyre te verdhe,edhe do ta vendos mbi xhamin e zi te lyer tashme.

Me nje cope kartoni te forte do hedh pak boje te bardhe,edhe me pas do ta terheq qe pikat (YJET)e bojes te shperndahen ne te gjithe siperfaqen e zeze/ :)

Piken me te madhe(YLLI) te bojes qe bie afer shishes se sprey qe ndodhet ne mes (do ta quaj Bled). :lolx:

Kur te heq sprey e mezit qe eshte me boje te verdhe ,edhe ka lene gjurme mbi te zezen (e cila eshte Hena,ka emrin Nicktjeter ) ;)

Kshu kshu 🙂🙂

Nicktjeter

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
532
Mosha
39
M'komplimentove ? 🤩

Po ta kthej! 🙃

E sa mund te jete i madh xhami ?

S'me merr te shkruaj.
Se pari do ta fshij mire,edhe me pas do marr nje sprey te zi (sketerre),edhe do ta lyej ate.

Me fundin e shishes se sprey do hedh ca sprey ngjyre te verdhe,edhe do ta vendos mbi xhamin e zi te lyer tashme.

Me nje cope kartoni te forte do hedh pak boje te bardhe,edhe me pas do ta terheq qe pikat (YJET)e bojes te shperndahen ne te gjithe siperfaqen e zeze/ :)

Piken me te madhe(YLLI) te bojes qe bie afer shishes se sprey qe ndodhet ne mes (do ta quaj Bled). :lolx:

Kur te heq sprey e mezit qe eshte me boje te verdhe ,edhe ka lene gjurme mbi te zezen (e cila eshte Hena,ka emrin Nicktjeter ) ;)

Kshu kshu 🙂🙂
Bledin e fshijme me gome :p
Mos ta prishe gjithe ate pikture :p

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,126
Mosha
35
Nuk ke pse tallesh. Forume ka plot dhe zana do akomodohet diku.
Mos harro që.antarët e mbajnë forumin
Peace🙋‍♀️
Nuk po tallem por po bej shaka dhe ndermjet shakase dhe talljes ka goxha ndryshim. 😊

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,126
Mosha
35
Si thua të iki dhe unë nga forumi?'☺
Do e marrësh për shaka apo tallje?
Do e merrja si forme presioni. Une e kam shprehur dhe me pare qe ti me nje kembe je ketu dhe nuk ka asgje te keqe, te gjithe ne mund te qendrojme aty ku kemi deshire.
Peace Dori

MaYaDa

Don’t touch!
Kontributor
Mesazhe
7,012
Zakonisht ne xham shkruajme ate qe buron nga brenda
Mua ska xham qe mi ze shkrimet :p