Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfarë do shkruanit në një xham me avull?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,801
Pëlqime
12,487
Pikë
113
M'komplimentove ? 🤩

Po ta kthej! 🙃

E sa mund te jete i madh xhami ?

S'me merr te shkruaj.
Se pari do ta fshij mire,edhe me pas do marr nje sprey te zi (sketerre),edhe do ta lyej ate.

Me fundin e shishes se sprey do hedh ca sprey ngjyre te verdhe,edhe do ta vendos mbi xhamin e zi te lyer tashme.

Me nje cope kartoni te forte do hedh pak boje te bardhe,edhe me pas do ta terheq qe pikat (YJET)e bojes te shperndahen ne te gjithe siperfaqen e zeze/ :)

Piken me te madhe(YLLI) te bojes qe bie afer shishes se sprey qe ndodhet ne mes (do ta quaj Bled). :lolx:

Kur te heq sprey e mezit qe eshte me boje te verdhe ,edhe ka lene gjurme mbi te zezen (e cila eshte Hena,ka emrin Nicktjeter ) ;)

Kshu kshu 🙂🙂
 

Nicktjeter

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 25, 2019
Mesazhe
788
Pëlqime
840
Pikë
93
Mosha
40
M'komplimentove ? 🤩

Po ta kthej! 🙃

E sa mund te jete i madh xhami ?

S'me merr te shkruaj.
Se pari do ta fshij mire,edhe me pas do marr nje sprey te zi (sketerre),edhe do ta lyej ate.

Me fundin e shishes se sprey do hedh ca sprey ngjyre te verdhe,edhe do ta vendos mbi xhamin e zi te lyer tashme.

Me nje cope kartoni te forte do hedh pak boje te bardhe,edhe me pas do ta terheq qe pikat (YJET)e bojes te shperndahen ne te gjithe siperfaqen e zeze/ :)

Piken me te madhe(YLLI) te bojes qe bie afer shishes se sprey qe ndodhet ne mes (do ta quaj Bled). :lolx:

Kur te heq sprey e mezit qe eshte me boje te verdhe ,edhe ka lene gjurme mbi te zezen (e cila eshte Hena,ka emrin Nicktjeter ) ;)

Kshu kshu 🙂🙂
Bledin e fshijme me gome :p
Mos ta prishe gjithe ate pikture :p
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,801
Pëlqime
12,487
Pikë
113

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,195
Pëlqime
16,196
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Nuk ke pse tallesh. Forume ka plot dhe zana do akomodohet diku.
Mos harro që.antarët e mbajnë forumin
Peace🙋‍♀️
Nuk po tallem por po bej shaka dhe ndermjet shakase dhe talljes ka goxha ndryshim. 😊
 

Dorina

Fuck corona
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,488
Pëlqime
38,718
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Nuk po tallem por po bej shaka dhe ndermjet shakase dhe talljes ka goxha ndryshim. 😊
Si thua të iki dhe unë nga forumi?'☺
Do e marrësh për shaka apo tallje?
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,195
Pëlqime
16,196
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Si thua të iki dhe unë nga forumi?'☺
Do e marrësh për shaka apo tallje?
Do e merrja si forme presioni. Une e kam shprehur dhe me pare qe ti me nje kembe je ketu dhe nuk ka asgje te keqe, te gjithe ne mund te qendrojme aty ku kemi deshire.
Peace Dori
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
5,587
Pëlqime
6,919
Pikë
113
Njam njam ❤
 

Artin

VIP
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Sep 23, 2017
Mesazhe
1,304
Pëlqime
1,899
Pikë
113
Unë shkarravit ose pikturoj nëpër xhama me avuj
 

Bjondina2019

Shpresa vdes e fundit...
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
6,157
Pëlqime
6,804
Pikë
113
Me ka mbet di ne kohen e adoledhences dy zemra hehe?
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
7,799
Pëlqime
8,094
Pikë
113
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top