Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare do te dhuronit partneres per nje rast te vecante?

Sipas meje

nuk kam gje me te vyeshme,me te plote,me efekt dhenes,me pasuri se perqafimet e befasishme. :)

Asnjehere s'kam ndryshuar mendje rreth perqafimeve,pervec se perforcoj ate. :)
Ndaj po të njëjtin mendim!

Poor do shtoja se s'ka dhurat ma t'bukur se besnikria, koha, dhe përkushtimi që i tregon?.
M'vjen keq qê nuk arrita ta kem aq mik passion se ishte njeri qê sillte gjana intersnate e sh t'bukura.?
 
Do i jepja nje dit pushim luksi,do e qepja gojen, ender e ka at dit ??
 
Kam njeren ketu dhe i bleu burri nje makine te re dhe shkonte takonte dashnorin.
Shtepi te re, udhetime gjithcka ajo do burri ja ploteson deshiren sepse e do fort.
I thashe nje dit te vrafte e drejta atij, sepse ka femra qe enderrojne nje fat te tille e ti talllesh te zente buka syte.

Tema: une leket e mia i kam vetem per vete e nuk i dhuroj askujt asgje.
Gjithkush te punoje vete qe te kete.
Partneri im eshte vetja ime dhe do bej veten te lumtur e ditet e mia te bukura❣️
 
Mbase nje pale pranga dhe kamzhiknper ket @NOUR hahahaha .... nje dhurate qe ta ket gjithe jeten kujtim
 
Mundohem ti boj dhuratat kur kam mundesi sepse sa here eshte nai rast i veqant na ndodh problemi edhe sja dal dot me ble dhurata ❤️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.