• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare Do Tju Pelqente Te bente Partneri pasi te Keni Bere Dashuri??

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

cyb3r

Sound Of Silence
Staff member
ADMIN
VIP I FORUMIT
Mesazhe
382
Te rrija perqafuar me ate dhe ti puthja koken duke e ledhatuar..
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,046
Mosha
35
Location
Space
Ndonje fjale e embel nuk do ishte keq. 😂
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ADMIN
Mesazhe
1,814
Mosha
25
Tme le te fle gjum e t iki shpi t vet mundesish dhe pa u vesh po deshi 😂😂😂

Tme perqafoj e t flem nani
 
Top