Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare doni ti thoni personave online qe jane ne forum e tkane harru....

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 19, 2020
Mesazhe
3,767
Po e nis une
 
@Vinjol se kuptoj kte temen.
Personat qe jan online dhe te kan harru? Pffff
 
Me plasi:p
 
Mendoj se eshte e pakuptimte per mua.
Nese aj person qe ty do te te rri afer virtualish te rri edhe pik.
Seshte nevoja ti bosh tag,apo ta permendesh.
X person njihet ne momentet e veshitira qe mund te hasesh ketu.
Megjithate momenti im me i veshtir ketu dhe qe me ndihmen e disa personave qe ja vlen ti peremendesh e qe me ra si bomb ishte ai qe un e disa ketu u bon “vip”
Dhe qe me mbeshteten me pranin dhe respektin ishin @centos @Tech @Dejv @Kola^Boss @cyb3r @Totoo @C4 @Claa @Fiore @Rrelse @Alea qe sme lan asnji moment pa me permendur se gjithcka do shkonte mire. Dhe per kete gezojne respektin tim me shume se me pare.
?????
 
Last edited:
Ky seshte fjalim por respekt dhe ja vlen ta permendesh.
Ty ndoshta ste bon pershtypje se je cik fmijaq i keq nga natyra,por do rritesh edhe ti po he.?
Ti je mendjeleht o teta ? un per vete sdo e beja kte gje mund ti falenderosh privatisht ?
 
Mendoj se eshte e pakuptimte per mua.
Nese aj person qe ty do te te rri afer virtualish te rri edhe pik.
Seshte nevoja ti bosh tag,apo ta permendesh.
X person njihet ne momentet e veshitira qe mund te hasesh ketu.
Megjithate momenti im me i veshtir ketu dhe qe me ndihmen e disa personave qe ja vlen ti peremendesh e qe me ra si bomb ishte ai qe un e disa ketu u bon “vip”
Dhe qe me mbeshteten me pranin dhe respektin ishin @centos @Tech @Dejv @Kola^Boss @cyb3r @Totoo @C4 @Claa @Fiore @Rrelse @Alea qe sme lan asnji moment pa me permendur se gjithcka do shkonte mire. Dhe per kete gezojne respektin tim me shume se me pare.
?????
E un se shpreha??
Nejse shyqyr qe kaloi ajo gje
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.