Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë doni ti thoni?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,419
Pëlqime
8,075
Pikë
113
🍼 ...

ps. Dashke dhe kafe!
 

Meloooo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
100
Pëlqime
55
Pikë
28
Dua të them mos bani ironi dhe mos thoni gjant indirekt ato çfarë ne kemi duhet ta themi direkt,nuk na shkon sepse jemi aq të rritur sa kemi aftësin ti dalim zot asaj çfarë ne themi..
Paqe dhe dashuri jo ironikeeeeeee dhe jo dinakri sespse lexoj shum kshu gjansh 😁😁🤗🤗
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top