Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë doni ti thoni...?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Lokja

Le t'dal ku t'dal se nuk bohet ma zi
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 28, 2020
Mesazhe
725
Pëlqime
1,118
Pikë
93
Location
moon
Ahahahaahahahahahauauahauauaus fol moj zemer lam 2 dit tu menu qysh me ti quuuu🙄🥵
hahahahahhhahhahahahahahahhhahhahhaahhaahahahah dekaaaaa hahahaahha sa pom co?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top