Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë doni ti thoni...

Status
Not open for further replies.

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,020
Pëlqime
2,389
Pikë
113
Mos e kthe koken mbrapa...
 

Helena

Don't stop me
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
5,546
Pëlqime
5,729
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Cdo gje e re ka bukuine e saj
 

Sole

shuj shujjj🙈
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
31,077
Pëlqime
26,051
Pikë
113
Location
diku!
1 ngec
2 spuno
3 iken fare
4 mu hoq petllaaa
5 kthejeee si n filllimmmm se ika😒
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top