Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë doni t'i thoni ?

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
37,700
Tema u rihap


"Energjia e mendjes është thelbi i jetës!"
 

Fiore

Ikur larg.....
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
42,920
Qendro besnik i ndjesive tua, karakterit tend!
 

Fiore

Ikur larg.....
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
42,920
  • Super Dashuri
Reactions: Dea

Opus

Singëll -Beqar ?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
5,251
@Deadly ku je ? Jam ne hall te madh 😋Sapo u zgjova dhe pash se me eshte terrbuar viçi ,dua ta fus ne kasolle .. voithiaaaaaa 🤪
 

Fiore

Ikur larg.....
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
42,920
Asgje!
 

Hera

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
37,700
Nese do í jap rendesi fjaleve .... ne fillim shikoj nga gojet e kujt dalin ..
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366
Do dove: Po ju shoh permas
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja