• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare doni ti thoni?

Status
Not open for further replies.

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,169
@Dorina ate kafen ku do ma japesh ???
 

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,459
Likes
2,880
Eshte e veshtire ti rezistosh nje djali te keq , i cili eshte nje mashkull i mire...!
 
Status
Not open for further replies.