• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare Duan Femrat Nga Meshkujt????

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
IMG_6737.PNG


Ju duket e pamundur se cfare nje femer kerkon prej jush, apo jo?

Nervozohet nese beheni xheloz por kur e lini te lire, ankohet se nuk po i kushtoni vemendje.
Ju thote se romanticizmi dhe tufat me lule i duket dicka e konsumuar,e pastaj ne nerva e siper ju thote se nuk i keni bere kurr nje dhurate.

E kush i kuptoi Femrat ndonjihere? Ndoshta,as ato vet nuk e dine cfare duan,
Do te thoni ju.
Por ne te vertet jane disa gjeste,veprime,sjellje te thjeshta,te cilat bejne per vete cdo femer.
Nga me e brishta deri tek ajo qe eshte shume e pavarur e qe cokollatat I blen vete.
Sepse,sic thuhet, te gjitha jane njelloj.........
Sepse u pelqen te ndihen te vecanta,
Dhe keto menyra funksionojne gjithmone!!!!
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Dru vetem gomari han
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Te vjetrit skon dit asigjo amon.
Cesht ky dru per femren?
Femra eshte krijesa me e cmuar,e brishte,e pa prekshme. Sja kan dite tamom kuptimin,vlerat femres dhe jetes.
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,310
Ehe ja din kto trit qe ma shpejt ndahen se martohen e per cfare per.kaprico ;)
E shikon qe dhe vet sdini ceoni kerkoni barazi gjinore e kapeni pas brishtesise ste prek kush me.dore po sbane hak jo por zor se rrini pa hanger...ajo qe ju quni barazi gjinore osht dhe shkatrrimi njerzimit
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Sjam dakort me ty.
Jo po te rrish me detyrime me ate njeri qe te godet,te keqtrajton te mban me detyrim,ose do rrije nga e keqja se skishe ku te shkoje familja ste pranonte nga mentaliteti qelbur qe kemi pas.
E ke gabim shume. E cfare vlere ka kjo sipas teje?
Ma mire sot lal,mentaliteti me ndyshe ka parime e kushte te tjera etj se po ti numeroj te gjitha sbaroj gjithe diten me shkr.
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,310
Sjam dakort me ty.
Jo po te rrish me detyrime me ate njeri qe te godet,te keqtrajton te mban me detyrim,ose do rrije nga e keqja se skishe ku te shkoje familja ste pranonte nga mentaliteti qelbur qe kemi pas.
E ke gabim shume. E cfare vlere ka kjo sipas teje?
Ma mire sot lal,mentaliteti me ndyshe ka parime e kushte te tjera etj se po ti numeroj te gjitha sbaroj gjithe diten me shkr.
Mendimi yt ky un jam I ati mendimi qe barazia gjinore solli shkatrrimin....tashi qe te veme pikat mbi I...ik.ti gjem.fjalen.divorc ne nje gjuhe arabice dmth islame....kur ta gjesh fjalen.egzakt jo pershtatje ec serisht e do bashkangjitem mendimit tend...ppr.ne.islam.fjala divorc segziston e divorci u kriju me.kerkesen e, barazis gjinore qe solli cthurje e shkatrrim
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Me mire qe u krijua ndryshe sdo kishte as lumturi e as mirkuptim.
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,310
Se harrova po dalin fjal nga nje.mosbesues ose predikues I asnje.lloj feje...besoj ne fakte
Ne realitet qe osht I hidhur tashme
 

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,763
Mund ta quash barazi gjinore por ke dhe nga ato femra qe perfitojn e sdine cte bejne me pavarsine. Historia tregon qe femra ka luftuar per te arritur pavarsine e barazine ne shume fusha e dalin ca femra qe e qelbin me menyren si sillen. Nje mashkull sesht e nevojshme ti kerkosh barazine apo pavarsine kur nuk egziston respekti per njeri tjetrin. Eshte babezia qe hyn ne mes. Pse duhet tja kerkosh dicka kur ti si femer e quan veten e barabarte? :) peace
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,310
@LUCKY-STRIKE mbase sja di kuptimin divorcit ose.pasojat do I.kesh.me.te degjuar..uroj tjet kshu por je komplet ne.bote telenovele e sje as 16 tmendosh kshu gjithsesi sic thahs.mendimi.im.kindrejt tenditaskush spo imponon mendimin
Por kerkoni shum e ofroni hicgje ne.dit sotme e mos.me.thoni larje shplarje se osht justifikim kot
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
E ke gabim ja di shume mire sepse e kan kaluar kete faz miq,shoqeri etj:
Ka dhe nga ato qe skerkojne asgje pervec dashurise dhe respektit ne cift,dhe smorin asnji nga te dyja.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Pastaj ky eshte mendimi im e se ndryshoj.
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,156
Femrat duan nga meshkujt,ate qe meshkujt thone qe vetem ate duan femrat nga ata. ahahahahhaha
Tani se cfare eshte saktesishte ,kjo eshte relative nga mendimi se si mendon cdo mashkull. kshu ky muhabet. :p
 

Soul

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
741
asgje.. femrat jan te zonjat vet per cdo gje....nje femer e zonja qe punon jeton mashkulli ne krah te saj thjesht eshte nje bonus
 
Top