• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare e ben te lumtur personin siper teje? :P

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,660
Mosha
24
Po ne cilin berber rruhesh ti ??

Ne brune sy jeshile
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,119

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,119
Po ne cilin berber rruhesh ti ??

Ne brune sy jeshile
Kur te shkoj do ta shof njihere
Brun syjeshil jam vete :)
E sjam bereber
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,660
Mosha
24
na marsh t keqen se sjam per shplarje un. Jam per antipast t par dyt dhe embelesir !
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,119
@Sara o yll
Shaka bej moj yll po ti je per mos te gatu hic
Je per tu majt me corona
《《 ca te bej qe qe se pi alkolin 》》
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,119
Oj sara mua vec njanes ktu asgje s e ben te lumtur dhe a e di pse ???
Se kam nji person qe kurre nuk qahem
 
Last edited:

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,660
Mosha
24
Top