Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare e ben te lumtur personin siper teje? :P

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,534
Pëlqime
10,442
Pikë
113
Kan me ta bo ma lomsh kte temen e dyt yll kot lodhesh 😂😂😂😂😂ja ku e ke rremujaxhijen e pare 😂😂😂
 

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
1,506
Pëlqime
1,185
Pikë
113
Po ti bij telebingo shqiptare 😂😂
 

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
1,506
Pëlqime
1,185
Pikë
113
😂😂 me t thon t drejten sjam shum aty , jam te gjelbrimi 😂 , po spo ta prish :p

Tema : te ket nje furre buke dhe te shperndaj vetem miell :p 😂😂😂
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,284
Pëlqime
28,383
Pikë
113
Location
?? & ??
Ok hajde i fusim i monce daku flejm rahat @rauli je per nai 3 fletsh ti daku
 

Haters

Call Me Begjet
Banned
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,935
Pëlqime
7,447
Pikë
113
Çdo gjë që e mërzit e lumturon njekohsisht
 

Error

Banned
Regjistruar më
Dec 27, 2017
Mesazhe
11,154
Pëlqime
8,846
Pikë
113
Moss...
Nje dark romantike do e lumturonte pa mas;);).
 

Haters

Call Me Begjet
Banned
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,935
Pëlqime
7,447
Pikë
113
Kur të duash jam i lirë mund më ftosh :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top