• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare e ben te lumtur personin siper teje? :P

Status
Not open for further replies.

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,026
Likes
3,474
Do ishte e kot , se nuk jemi të gjithë kaq mëndje hapur :p

Tema : '' Flirtimet '' virtuale me gocat këtu ( brënda shakasë kuptohet ).
 

Erla

Kjo jam un 😊 te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
Princesha Forumit
Mesazhe
1,798
Likes
4,037
Me gjet i nuse per djalin haahhaah 😜😜😜😂😂😂 @Frank
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.