Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare eshte me mire se nje shpirt binjak?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
View attachment 50126T

Te gjesh flirtin (zjarrin) tend binjak-njeriu qe do ta coje mardhenien tuaj ne nje nivel qe se ke perjetuar kurre me pare,dhe do ta keni pergjithmon.

Ky flirt binjak eshte perkatesisht
“Gjysma tjeter e shpirtit tuaj”.
Eshte ai njeri qe do tju beje te ndiheni te permbushur,pasi ata jane Netedy.com juaj.

Sa e bukur duket,aq edhe sfiduese eshte ne te vertet.
Flirti juaj binjak,eshte me siguri shpirti juaj binjak.
por nje shpirt binjak nuk eshte gjithm i tille.

SI TA KUPTOJME QE E KEMI GJETUR??

~Ndjeni nje terheqje magjike mes jush.

~Keni nje ndjesi te cuditshme familjariteri dhe ndiheni te sigurt ne pranine e tij.

~Pasqyroni frikerat dhe pasigurite e njeri-tjetrit.

~Lidhja fizike qe ndani eshte e papare dhe,mund te merrni vesh vetem duke derguar energji.

~Nxirrni me te miren e personit tjeter,por e sfidoni gjitjashtu.

PO KUR KENI GJETUR SHPIRTIN BINJAK??

~ Do te ndjeni se gjithcka po shkon ne vendin e vet.

~ Gjysma tjeter do tju ndihmoje te qartesoni problemet.

~ Do ta keni me te thjeshte te afroheni me njerezit.

~ Do tju hapen horizonte te reja.

~ Edhe njerezit rreth jush,do te gjejne dashurine.
????
 
@Lori ca te thash sot pas drekes? Rri te thashe se do na dali naj paparac... Shife @SymphonY na ka bo foto me termo kamer gjat shkembimit termik dhe ka kuptuar cdo te thot shpirt binjak!


ps:. Sa me ka shijuar ajo fergesa e mamit ... ?
mmmmm (si ben @Bjondina2019 mmmmmmmm)

wakawakawakawaka
 
Ehu aaaaa anabela paska ra nkanal
Ti mir e ke moj xhan por kush ka guxim me e gjet shpirtin binjak se sot kan interesin ke leku i pelqen te tradhetoj jan te pakt ata qe pranojn shpirtin binjak
Me pak fjal bot interesi
 
Ose jam une mbrapsht si puna e venusit me planetet e tjere,ose njerezit ngaterrojne kte ceshtjen e shpirtit binjak.
Une nuk mund te them se mendimi im eshte absolut,por me then te drejten nuk mendoj se shpirtrat binjak lidhen me telepatine.
Perkundrazi shpirtrat binjak grinden me njeri-tjetrin,nuk kane te njejtat mendime apo te njejtat preferenca.
Perkundrazi mund te ken vite pa u pare e pa folur e serish do e perqafonin njeri-tjetrin plot mall.
Nuk eshte e thene qe shpirti binjak te lidhet me dashurine.
Ne jete te rastis qe nje i panjohuri/personi qe ju e keni inat te jet shpirti juaj binjak.
Shpirt binjak mund te jete vellai/motra,shoku/qja nje person qe ju jeni rritur me njeri-tjetrin.
Kam ven re qe shpirtin binjak e lidhni me dashurine.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.