Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë gjërash do të merrje me vete në një ishull të shkretë?

Mignonne

STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
28,756
Kurioze tju lexoj 😆😆

Un per vete telefonin per tu futur te forumi,po ishalla ka internet free atje se sdo kem as gjiton afer 🤣🤣🙈
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566
Nje femer, dhe ishulli nuk do t'quhej me i shkrete :p
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566
Na percakto dhe cik permasat 🧐

Po ndonje me ngjyre te bardhe, sepse atje do marr ngjyre kuptohet :p

Do beheshin dy veta pastaj kete doje te thoje besoj 🤪

Po me mire, se vetmia tmbyt ne ishull, sjemi ne robinson kruzo :p
 

Mignonne

STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Aug 8, 2020
Mesazhe
28,756
Po ndonje me ngjyre te bardhe, sepse atje do marr ngjyre kuptohet :pPo me mire, se vetmia tmbyt ne ishull, sjemi ne robinson kruzo :p
Mere me mire ndonje me ngjyre chokoje se keto te bardhat i djeg dielli direkt,do mbetesh gjithe kohes duke gjet zgjidhje per plaget e saja 😛
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566
Mere me mire ndonje me ngjyre chokoje se keto te bardhat i djeg dielli direkt,do mbetesh gjithe kohes duke gjet zgjidhje per plaget e saja 😛

Sa te dhimbsem aman :p
 

Kiddo

...
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2021
Mesazhe
8,079
Mere me mire ndonje me ngjyre chokoje se keto te bardhat i djeg dielli direkt,do mbetesh gjithe kohes duke gjet zgjidhje per plaget e saja 😛
Skgj se behet si Baba Mondi per te po vuri doren ne plag sherohet 😋😂
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
18,566

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja