• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
 • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare grupi te gjakut keni?

Llojet e gjakut..

 • O

  Votes: 3 27.3%
 • A

  Votes: 7 63.6%
 • B

  Votes: 1 9.1%
 • AB

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  11
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

ANGELIQUE

I'm done with the drama, I’m fixing my karma..🖤
Staff member
Moderator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,958
Location
The Dark side of Heaven /23
Esht i ngjashem me 0- , ik lexo iher per gjakun se spaske njohuri
Ti po don me ma tregu njohurin , AHHH GOD 🙈

( Rh null )

Kur te pyt dikush thuaj kam grupin O edhe ceke Rh Postive ose negativ , se kshu si e ke shenu ti nuk dihet ca grupi je 😂

Mos me bo replay evito chitchat 🙈🙈
 
Top