• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
 • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare grupi te gjakut keni?

Llojet e gjakut..

 • O

  Votes: 3 27.3%
 • A

  Votes: 7 63.6%
 • B

  Votes: 1 9.1%
 • AB

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  11
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Universal 0-
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
B+(pozitiv)
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,104
A rrezusi negativ(-)
Rrezusi negativ (-) i cdo grupi gjaku kerkon perkujdesje maksimale te femres nese kjo e fundit deshiron te shtoje familjen...
Ju femra qe keni rrezus negativ merrni dhe kerkoni informacionet e duhura para se te ndermerrni kete hap.
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
A rrezusi negativ(-)
Rrezusi negativ (-) i cdo grupi gjaku kerkon perkujdesje maksimale te femres nese kjo e fundit deshiron te shtoje familjen...
Ju femra qe keni rrezus negativ merrni dhe kerkoni informacionet e duhura para se te ndermerrni kete hap.
Rrezikshmëria për fëmijë është e lartë për rezusin-
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
femra te nderuara atehere
duke pare se masterin e kam mbaruar per obesetro-gjinekologji
e tema ime e mbrojtes ka qene perkujdesja gjate 9 maujve te shtatezanise tek femrat
dua tju them qe
kane qene te shpeshta qe fetuset e porsalindura nga femrat me perpara kane pasur malformacione ne konstruktin
e trupit... jo te dukshme si pasoje qe te dy prinderit kane qene nji grup gjaku
por ne ditet e sotshme nuk eshte me problem
sepse femres kur eshte ne muajin e 6 kur seksi i fetusit eshte komplet i formuar
i behet nji gjilpere dhe gjithcka shkon pa problem keshtu qe mos e kini kete merak
ju uroj nji lindje te mbare te gjithave :D
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,104
femra te nderuara atehere
duke pare se masterin e kam mbaruar per obesetro-gjinekologji
e tema ime e mbrojtes ka qene perkujdesja gjate 9 maujve te shtatezanise tek femrat
dua tju them qe
kane qene te shpeshta qe fetuset e porsalindura nga femrat me perpara kane pasur malformacione ne konstruktin
e trupit... jo te dukshme si pasoje qe te dy prinderit kane qene nji grup gjaku
por ne ditet e sotshme nuk eshte me problem
sepse femres kur eshte ne muajin e 6 kur seksi i fetusit eshte komplet i formuar
i behet nji gjilpere dhe gjithcka shkon pa problem keshtu qe mos e kini kete merak
ju uroj nji lindje te mbare te gjithave :D
O vinjol tashi ke fol si me qen gjinekolog me eksperience 10 vjecare 😂😂:p
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
vec a keni fuqi me lind :D
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
994
Me vjen keq , tash e lexova se ekziston ky grup i rralle i gjakut paske ‘golden blood’ cudi :p
Munges e RhAG , gjaku esht si cdo gje tjeter sh e vecant kshuqe se di cili nga antenatet e mi ka pas ket grup gjaku mbase nai stergjysh i 1400-1500
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,284
ZH+
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Top