• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare hobi keni ?

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,843
Cfare hobish apo sportesh ndiqni ?

Une kam disa, 1ri prej tyre GJUETI PESHKU NE APNEA (zhytje e lire pa mjete aspiratore artificiale)
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
11,877
Location
Tiranë
Sa shume hobi kam yyyyy.
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
887
Kërcimi , dikur ka qenë më shumë se hobi .. tani mezi kujtoj ca hapa xD
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Vrapin, notin.
Me pelqen te jap all my best e pastaj te shtrihem pa pike fuqie.
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
PRINCESS
Mesazhe
771
Fotot dhe reklamat megjithse jam shkeput pak prej tyre ?.
Kto sjan keq jo po ama vdes per tu bo icik police ahahhaah ?
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Ahahhaa larg qoft cne me politik ri jom kundra prandaj dhe hoqa dor nga policia ??
What a shame that you gonna quite, te kishte marr Edi per bodigarde...e do na kendoje ndonje kenge (fut krahinen tende) romantike me te. lol

 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
PRINCESS
Mesazhe
771
What a shame that you gonna quite, te kishte marr Edi per bodigarde...e do na kendoje ndonje kenge (fut krahinen tende) romantike me te. lol

Ne radh te par them cmendoj dhe sme plq me kendu dhe me qen badigardja e askujt po ngaterron kekun me byrekun thash police jo badigarde ??
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,094
Ne radh te par them cmendoj dhe sme plq me kendu dhe me qen badigardja e askujt po ngaterron kekun me byrekun thash police jo badigarde ??
chill friend, ishte shaka. lol
 
Top