Cfare hobi keni ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
888
Kërcimi , dikur ka qenë më shumë se hobi .. tani mezi kujtoj ca hapa xD
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,085
Vrapin, notin.
Me pelqen te jap all my best e pastaj te shtrihem pa pike fuqie.
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
770
Fotot dhe reklamat megjithse jam shkeput pak prej tyre ?.
Kto sjan keq jo po ama vdes per tu bo icik police ahahhaah ?
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,085
Ahahhaa larg qoft cne me politik ri jom kundra prandaj dhe hoqa dor nga policia ??
What a shame that you gonna quite, te kishte marr Edi per bodigarde...e do na kendoje ndonje kenge (fut krahinen tende) romantike me te. lol

 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Mesazhe
770
What a shame that you gonna quite, te kishte marr Edi per bodigarde...e do na kendoje ndonje kenge (fut krahinen tende) romantike me te. lol

Ne radh te par them cmendoj dhe sme plq me kendu dhe me qen badigardja e askujt po ngaterron kekun me byrekun thash police jo badigarde ??
 

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,085
Ne radh te par them cmendoj dhe sme plq me kendu dhe me qen badigardja e askujt po ngaterron kekun me byrekun thash police jo badigarde ??
chill friend, ishte shaka. lol
 
Top