• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare hobi keni ?

TROPOJAN1

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
277
Likes
194
#78
Futboll, ping pong , gjueti edhe pokerin e kam qef por e luj vetem me rethin tim dhe me nje etik se esht lloi bixhozi dhe si kam bes :p
 

Tip

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
172
Likes
360
#79
Nje nder gjerat qe me pelqen te bej, esht te udhtoj - te eksploroj vende te ndryshme, te zhytem ne diversitete kulturore, dhe te njoh me shume njerez te ndryshem. Cdo vit mundohem te vizitoj minimumi 5 vende te ndryshme neper bot ku skam qen me par.