Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë i bën femrat të lumtura?

Sepse nuk ishte e vërtetë, sepse leku nuk na bênê tê lumtur, pra konkertisht mua, leku nuk më bên tê lumtur, mendoj që leku tê lehtëson jeten sigurisht, tê mundêson tê kesh një jetê ku nuk të mungojnê gjërat bazike le të themii..
Por kurrsesi nuk të jep qetësin shpirtëore, lumturin, kohên, qendrimin dhe përkushtimin qê tê japin njerju ❤apo famija jote..
Ndaj ishte ai reagim, duke qen se kemi të drejtë të japim dhe shprehim mendimin tonë dhe unê e bëra me anë të një reagimi..???
Ti je femer ???
 
Kart krediti pa limit.
Nje hamshor i pashem. (Ketu ka edhe toleranca)
30cm para dhe pas buke
 
Gezohem
Phesa me e madhe e femrave behen te lumtura vetem po te ken lek makin etj etj
Esht dhe ajo pjes mikroskopike te cilat si hyn ne sy leku
Epo unë jam ke ajo pjesa"mikroskpike???
Mendoj që pasuria mê e madhe asht ajo shpirtëore, se nuk ka pasuri më të madhe se ajo, partneri im mjafton tê ket botën e tij shpirtëore të pasur, dhe do isha femra mê e lumtun nê botë..
Makinat, shtëpit, bizhotërit, çantat, pushimet luksoze, jeta lukzoze kartat e kreditit, të gjithaaaaaa i shumzoj me zerooooo tê madheeee...
Nuk t'bajn të lumtun asnji nga këto kurr, dhe nuk më pëlqen të kem e baj një jet luksi po e çuaj kështu...
Jam nga ato femra qê s'do kem kurr nevoj që partneri imm tê më ndihmoj finacarisht kurr por kurr nk e lejoj ket gjaa!!
Do kem pavarsin finacare!!
Kaq e thjesht!!! ??
 
  • Super Dashuri
Reactions: R
Epo unë jam ke ajo pjesa"mikroskpike???
Mendoj që pasuria mê e madhe asht ajo shpirtëore, se nuk ka pasuri më të madhe se ajo, partneri im mjafton tê ket botën e tij shpirtëore të pasur, dhe do isha femra mê e lumtun nê botë..
Makinat, shtëpit, bizhotërit, çantat, pushimet luksoze, jeta lukzoze kartat e kreditit, të gjithaaaaaa i shumzoj me zerooooo tê madheeee...
Nuk t'bajn të lumtun asnji nga këto kurr, dhe nuk më pëlqen të kem e baj një jet luksi po e çuaj kështu...
Jam nga ato femra qê s'do kem kurr nevoj që partneri imm tê më ndihmoj finacarisht kurr por kurr nk e lejoj ket gjaa!!
Do kem pavarsin finacare!!
Kaq e thjesht!!! ??
Bravo
Do pijm dhe 2 birra tjera se shof qenke acaruar pak
Me njeh vall?
 
how-to-live-a-happy-married-life-wife-is-cute-when-she-is-mute-and-husband-is-honey-when-he-gi...jpg
 
Bravo
Do pijm dhe 2 birra tjera se shof qenke acaruar pak
Me njeh vall?
1.Nuk i preferoj, birrat.??
2.Duke qen se nuk të njoh, s'kam arsye tê pranoj??
3.Nuk isha e acaruar, poor sa herë bëhet fjalë për femrat dhe lirin e tyre apo tê drejtat e tyre gjithmon do e them me zê të lartë ...
4.Më thuaj pak ku e pe acarimin tlt? ???
5.Ditë dhe punë të mbarë ju uroj zotëri!
??
 
1.Nuk i preferoj, birrat.??
2.Duke qen se nuk të njoh, s'kam arsye tê pranoj??
3.Nuk isha e acaruar, poor sa herë bëhet fjalë për femrat dhe lirin e tyre apo tê drejtat e tyre gjithmon do e them me zê të lartë ...
4.Më thuaj pak ku e pe acarimin tlt? ???
5.Ditë dhe punë të mbarë ju uroj zotëri!
??
Menyra si u shpreve
Gjithashtu zonj/ush
 
Menyra si u shpreve
Gjithashtu zonj/ush
"Zonjush"
Ndoshta tê është dukur ty, por is ok!
Nêse do isha nê vendin tand, ndoshta dhe unë do e shikoja në këtê mënyrë..☺
Klm vazhdim .
 
  • Pëlqej
Reactions: R
Vlersimi Sinqeriteti
 
Thuaji nje femre tkam ble baby range cant lv dhe nje gold card shife do jet me e lumtura nbot
Thuaji nje femre duhet te ndertojm jeten duke punuar duke sakrifikuar per te pasur nje familje te shendetshme , brenda 6 muajsh do shkoj te tjetri
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.