• PĂ‹RSHĂ‹NDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare Ju Ben Te Harroni Boten Rreth Jush??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
Ne cfare kohe te dites,apo kur boni gjonat gati,e harroni oren,pergjegjesite dhe,gjithcka qe ju rrethon??

Une e harroj boten e cdo gjo tjeter vetem kur jam
Me njeriun e zemres,dhe me njerezit e mi te dashur.🤗
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
3,832
Mosha
23
Une e humb sensin e kohes kur shoh filma:D.
Per momentin harroj gjithshka.
Tashti nuk eshte faji im:p:D
 
Top