Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju bën të harroni botën rreth jush?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Ne cfare kohe te dites,apo kur boni gjonat gati,e harroni oren,pergjegjesite dhe,gjithcka qe ju rrethon??

Une e harroj boten e cdo gjo tjeter vetem kur jam
Me njeriun e zemres,dhe me njerezit e mi te dashur.?
 
Kur jam.në krahët e nënës time?
Harroj çdo gjë përreth, se çka një magji ajo.Zonjë...

Ai zëri i ngrohtë, ajo.përkëdhelje, ajo këshillë, ai gatim, ai qortim, ato duar,.më lënë pa fjalë☺
 
Mue sme ba pershtypje se i kam qysh i vogel , mundsisht e ladrojsha pa samar e pa kerpesh ?

Femije se njeh friken.. provoje tani qe je adult . ?

So why u ask me that then .. anyway ??
 
Femije se njeh friken.. provoje tani qe je adult . ?

So why u ask me that then .. anyway ??
Ngaqe the e harroj boten perreth kur i hipi kalit , te pyeta shoqnisht nga knaqsia qe te jep apo i ke frik!! ?
? ?
 
o ty t’raft qereminja nkrye se te thash qe sme bajn pershtypje mue ?????
 
T’isha kali do thoja happy , po jam kojshiu kena kode ?
 
Zakonisht kur dehem.
Vertete??

Kur dehem me ndodh qe s'me pelqen asgje te vetja. :(

Pak here ka ndodhur,por kur kam pa syte qe me kryqezoheshin sikur kisha strabizem (i dehur isha edhe thash jo meeeee).:oops:

Mos them si ndihem te nesermen. :(

Lene mo,se i dehur isha(dikur) e kur me moren njeren qe sa kisha njour,ma mori nj tjeter (kopili ma i shkathet) ?

Drejt me thene ai alpinizmi qe thote Juno,vertet te shkeput nga trysnia e dites. :)

Edhe nga forumi :lolx:
 
Vertete??

Kur dehem me ndodh qe s'me pelqen asgje te vetja. :(

Pak here ka ndodhur,por kur kam pa syte qe me kryqezoheshin sikur kisha strabizem (i dehur isha edhe thash jo meeeee).:oops:

Mos them si ndihem te nesermen. :(

Lene mo,se i dehur isha(dikur) e kur me moren njeren qe sa kisha njour,ma mori nj tjeter (kopili ma i shkathet) ?

Drejt me thene ai alpinizmi qe thote Juno,vertet te shkeput nga trysnia e dites. :)

Edhe nga forumi :lolx:
Se di. Une i kam dehjet e keqija :p
Por realisht eshte sikur te shumefishosh karakterin tim...dhe boom,nuk menaxhohem dot. E thene me terma te sostifikuar :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.