Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare ju beri per te qeshur sot?

Nje shoqja ime?
Na dergoi foto nje dit qe ishte ne spital e tha me duhen kaq leke urgjent se jam ne spital, keshtu qe te merzitura dhe me merak te madh 4-5 shoqe i derguam €
Sot doli dhe na dergoi foto qe kishte bere operacion plastik veshet???
Zot na ruaj na beri merak kot, ne prap do ti dergonim vec merak mos na bente budallja ??
 
Ca femi qe luanin ne pishine
 
Asgje, edhe pse kisha nevoje
 
Avokati, tha mbarova letrat por kemi nje problem:
Thash po ?
Tha per ato letrat qe ti nisa ne poste te kushtuan 1200€
Thash ehe kte e dija po mos ndoshta noi gje t'jeter, tha eh t'jerat kur ikim te Noteri ?
1 leter Notariale 1200€ thash: Euh ca dmth te jesh i shkolluar
 
E panë Nastradinin duke i hipur gomarit së prapthi dhe i thanë: “O Nastradin, përse i hipe së prapthi?!”
Ai tha: “Që të shoh rreziqet që vijnë nga prapa!”
E pyetën sërish dhe i thanë:
“Po rreziqet që vijnë nga para?!”
********** tha:
“Ato rreziqe mund t’i shohë edhe gomari”

??
 
Nga teatri " pallati 176"
 
Nje i pasur erdhi dhe bleu gjera tek dyqani im dhe nder resta duhej ti ktheja dhe 10 cent.
I them 10 cent nuk kam te thyera dhe i lashe 20 cent lart letres se di ca quhet shqip (απόδειξη)
E mori dhe e futi ne xhep.... Mbeta se beri 100€ psonia dhe i duhej 10cent???

Pastaj erdhi nje grua e thjeshte jo shume e pasur dhe ne fund i dhashe letren me restat dhe 20 cent lart duke i thene sorry por nuk kam 10 cent po te jap 20.
Nuk ka gje me tha duke buzeqeshur me gjithe shpirt dhe duke me kthyer 20 centet?
U cudita nga sjellja e dy njerezve te ndryshem por dhe vertetova se zemra e mire eshte pasuria me e madhe e njeriut.
I dhashe nje dhurate asaj gruas dhe i thashe faleminderit shume per sjelljen e saj?
 
Gjithshka ... pervec momentit qe kamarieri me serviri kafen e mengjesit dhe kisha ngecur ne mendimet e nje nate me pare ... me marrjen e dozes se kafeines ndyshova perceptimet dhe mendova ne advance ... till now ?
 
Gjithshka ... pervec momentit qe kamarieri me serviri kafen e mengjesit dhe kisha ngecur ne mendimet e nje nate me pare ... me marrjen e dozes se kafeines ndyshova perceptimet dhe mendova ne advance ... till now ?
Qaa filmat i shef??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.