Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju emocionon më shumë?

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,197
IMG_1643654814346.png

Muzika. Poezi. Filmat romantike
Jam tip shume emocional
 
Last edited by a moderator:
Emocionet jane te ndryshme,ne kohe,ambjent etj.Emocionohem kur shoh gjeste bamiresie,humanizem dhe shume dashuri qe ju falet femijeve neper qendra te ndryshme si jetimore apo rehabilitimi.Emocionohem dhe kur nje person arrin te kaloje e te shkele mbi problemet apo varesite si droga alkoli e bixhozi.Emocionohem kur adoptohet nje kafshe dhe i jepet nje strehez..muzika eshte e fundit por jo me pak e rendesishmja.
 
Edhe une jam ne pergjithsi shume emotionale, mirpo kam filluar te ndaj gjerat dhe te stabilizohem.
Ne situacione te veshtira gjithmon ruaj qetesi dhe e kam cdo gje ne kontroll!
Kete ndoshta e kam edhe nga ana Professionale, se cdo dite ballafaqohem me situata dhe tematika te veshtira dhe si te fillojn te me udheheqin Emotionet me mori lumi :)
Nga ana professionale duet te perdor logjiken, mirpo nuk them se ato Raste me len te ftohte.
Ka momente nga ana njerzore do kisha reaguar ndryshe, mirpo sme lejon profesionaliteti.
 
Un jam shum emocionale,madje ka raste kur qaj edhe per nje fund filmi te trisht.
Me emocionon muzika,hena edhe macet.
Me vjen te qaj nese i ndodh dicka e keqe macokut tim :p
 
Ikja e këtyre antarëve që dua më jep trazira emocionale.
 
Fundet e lumtura neper filma.
Jo fundet qe veshin grate :D.
 
Kur me bejn dhutata... Si flori darka profume dhe rroba ?????
Shaka... Emocjonohem vetem x familjaret... X cdo gje tjeter hic fare!!!
 
krahet e atij
 
Prezenca e nji personi me kyc gojen :) shyqyr qe se kam prane :)
 
icardi e ka kete magji, sa here shenon me emocionon.
 
Flasim nr fund te ndeshjes :D
 
Femrat kur perdorin fjalor vulgar..papa me kepusin ne shpirt ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.