Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju jep energji?

Inna^

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Qer 29, 2021
Mesazhe
1,757
Duke iu përgjigjur kësaj pyetjeje, ju duhet të vendosni se cilat veprime ndikojnë pozitivisht në potencialin tuaj të energjisë dhe ju sjellin më afër ëndrrës dhe e kundërta veprimet që nuk ju pëlqejnë dhe marrin energji prej jush.
 
B52
 
Ehh sta them dot ktu ca me jep energji ?
 
Kafeja dhe pusbimet, me jep energji.
Puna nuk me pelqen dhe m'i merr energjit.
 
Kam degjuar shum per keto pije plus nje kusheriri im pinte edhe u semur keq u shtrua ne spital
Ketu ku jetoj une dhe kane vdekur, sepse u zhvillua zemra me shume se trupi gjersa i plasi zemra.
Por, keshtu ndodh kur njerezit i japin me shume rendesi pamjes,trupit, rrobave, se sa shpirtit e mendjes, pa keqkuptuar eshte mendimi im, qe po diskutojme, jo personale!
 
Kam degjuar shum per keto pije plus nje kusheriri im pinte edhe u semur keq u shtrua ne spital
dhe un kam qen.nga zemra por ishte dicka tjeter jo kto si prsh kreatina eshte e bemshme
 
ok lali skagje muhabet bejm
edi qe sjan ama vdekje prurese jo
 
un prsh me kto kam rrit forcen
dhe peshen trupore dhe masen muskulare
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.