Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju ka mësuar forumi NeTeDy ?

Qe forumi eshte nje libret i madh qe ben ecejake midis teatrit, estrades, librarise dhe pavionit #5 kete te fundit e viziton pak here.
 
Qe forumi eshte nje libret i madh qe ben ecejake midis teatrit, estrades, librarise dhe pavionit #5 kete te fundit e viziton pak here.
Detyra jote eshte te na japesh ngrohtesi dhe shume vitamin D
Jo te na japesh dyshime ? Nje pyetje,? Keni shkuar ndonjeher te 5 ,?
 
Detyra jote eshte te na japesh ngrohtesi dhe shume vitamin D
Jo te na japesh dyshime ? Nje pyetje,? Keni shkuar ndonjeher te 5 ,?
Ngrohtesine e kam te pa ndalshme, mbushur me vitamin miresi dhe respekt.

Jo nuk kam shkuar ndonjehere.
Ne me lejoni tju pyes se c'ju shtyu te me beni kete pyetje?
 
Ngrohtesine e kam te pa ndalshme, mbushur me vitamin miresi dhe respekt.

Jo nuk kam shkuar ndonjehere.
Ne me lejoni tju pyes se c'ju shtyu te me beni kete pyetje?
Per 2 arsye ?

1- me jep force qe tek keni mbijetuar ju pa vajtur,,mundemi dhe ne.
2-nese do kishit shkuar nuk besoj se do ta perdornit ate term as si shaka.?
 
Per 2 arsye ?

1- me jep force qe tek keni mbijetuar ju pa vajtur,,mundemi dhe ne.
2-nese do kishit shkuar nuk besoj se do ta perdornit ate term as si shaka.?
Me vjen mire qe nje furumse me nje hijeshi te vecante ne perdorimin e mendimit dhe elekuancen e fjales te mos doje ta degjoje apo edhe te mos perdoret ai emertim dhe un do te isha i nje mendimi me ate tuajin po te mos njihja realitetin.

Mendimi qe un shpreha nuk iu drejtua kerkujt e perzemersisht dhe me shum dashamiresi ju konfirmoj me perulje qe nuk kish kerkend per te fyer apo bere te ndihet ngusht.
Aq me teper tju detyronte juve te kalonit ne nje sulm personal te cilin un me shum respekt dhe admirim per ju, po e le te kaloje me mire pa asnje koment............... por gjithmone duke ju garantuar qe vleresimi im per juve ne cdo drejtim do te jete i pa ndryshuar.
 
Me vjen mire qe nje furumse me nje hijeshi te vecante ne perdorimin e mendimit dhe elekuancen e fjales te mos doje ta degjoje apo edhe te mos perdoret ai emertim dhe un do te isha i nje mendimi me ate tuajin po te mos njihja realitetin.

Mendimi qe un shpreha nuk iu drejtua kerkujt e perzemersisht dhe me shum dashamiresi ju konfirmoj me perulje qe nuk kish kerkend per te fyer apo bere te ndihet ngusht.
Aq me teper tju detyronte juve te kalonit ne nje sulm personal te cilin un me shum respekt dhe admirim per ju, po e le te kaloje me mire pa asnje koment............... por gjithmone duke ju garantuar qe vleresimi im per juve ne cdo drejtim do te jete i pa ndryshuar.
Qetesohu ? Nuk sulmoj kaq bute un kur e bej e bej eger.
Respekt dhe admirim,?
1-pike te cilen nuk e keni vendosur te shpjegimi juaj lidhur me forumin
Paska dhe dicka pozitive ketu brenda,? Apo keto jan fjale ne ajer qe i mere era,?
Mos e merni personale ?Zakonisht kam deshir te madhe per te kundershtuar disa persona qe shkruajn pa menduar gjate,asgje personale me ju Diell.
 
Qetesohu ? Nuk sulmoj kaq bute un kur e bej e bej eger.
Respekt dhe admirim,?
1-pike te cilen nuk e keni vendosur te shpjegimi juaj lidhur me forumin
Paska dhe dicka pozitive ketu brenda,? Apo keto jan fjale ne ajer qe i mere era,?
Mos e merni personale ?Zakonisht kam deshir te madhe per te kundershtuar disa persona qe shkruajn pa menduar gjate,asgje personale me ju Diell.
Ke te drejte, kalofsh sa me mire ne vazhdim.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.