Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju ka mësuar forumi NeTeDy ?

Aq shume me ka mesuar forumi , sa kam harruar te numeroj . Tani kam kuptuar qe nese 1 bie , mijera ngrihen , pa qene e nevojshme te numeroj ?
 
Ca do rritesh me ti ? Ti vjen duke u plak tani ? na le rradh ne tjerve ?
Patjeter shpirt radha per ju mos lini me gje ne kembe ???
Un stopova dhe jo per shkak pleqerie por lumturie ??
 
Aq shume me ka mesuar forumi , sa kam harruar te numeroj . Tani kam kuptuar qe nese 1 bie , mijera ngrihen , pa qene e nevojshme te numeroj ?
Sa ne terezi e ke ? te kam zili vertet.
 
Aman na i kurse ato skena ?
Po nuk pati pak skena aksion , behet cdo gje boring dhe rutine . Ngelet cdo gje ne nivelin ... ai i tha asaj dhe ajo i ktheu pergjigje ... ai u murzit dhe nuk i foli . Ai i foli nje tjetre nga inati ??
Jo moj jo , po nuk pati shperthime granatash dhe fishkellima plumbash nuk ka asgje ne terezi .
A kuptove gje ti , apo s ke terezi ta kuptosh ? ?
 
Po nuk pati pak skena aksion , behet cdo gje boring dhe rutine . Ngelet cdo gje ne nivelin ... ai i tha asaj dhe ajo i ktheu pergjigje ... ai u murzit dhe nuk i foli . Ai i foli nje tjetre nga inati ??
Jo moj jo , po nuk pati shperthime granatash dhe fishkellima plumbash nuk ka asgje ne terezi .
A kuptove gje ti , apo s ke terezi ta kuptosh ? ?
Shfaqe talentin duke vendos granata gjithandej ?? un po pergatis kokoshkat ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.