• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare ju kane trasheguar prinderit??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,055
Mosha
27
Cfare ju kane trasheguar prinderit?
Dmth jo gjona materiale.

Mua me kane trasheguar:
Respektin pwr veten e te tjeret,
Traditat,giximin,etj.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Nena Edukaten
Babi << shume gjera te tjera >>
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,867
Edukaten.........

e i pac me jete


Lum si ti qe i ke
 
Top