Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju pëlqen tek unë....?

Drejtëpërdrejtësia që ka
 
Lol mos i paragjyko njerezit.

E di ku e ke problemin.
Pse flas me @CaTaLeYa ...
Fakti pse i ke ti inat disa njerez sdo te thot ti kem dhe une.
Une flas e komentoj me ke te medoj qejfi e nuk ndikohem se ca kini ju me njera tjetren.
Gjyko njehere veten tende pastaj mua.
Hajde shendet. Se kshu e kini ju sa u jep cik gishtin te merni krahun.
Mund ta di ca prb ka qe flisni per mua ? Ti dhe personi ne fjal?
 
a koke taman kokrra budalles skam inat pse fol me asni une ta thash edhe e tham edhe ktu aj qe fol me at me mu ska pun jo pse fol ti per mu ska ransi un thjesht qata persona qe folin me ta i menoj dyftyra si osht vet ajo okaj????
Ti ku ma pe mua ftyren ?? Ti je njeri i mbushur me vner brenda dhe sinqerisht stkam kuptu asnjeher une dhe shume te tjer qe ngele tu na marr neper llafe dite dhe nate neper forum e chat aq e papune je,ik moj shif jeten tende na le rahat. Dil shijoje jeten se asht shume e bukur o njeri s ena shpife sa her vijm me llafe femer e papune.
 
Nuk e njof po besoj duhet tjet rob i mir edhe pa hile kshu si eshte nga emri kshu besoj po gjithcka mundet te ndodhi je ne forum ktu ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.