Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ka më pak në Shqipëri:- Vajza të ndershme apo djem pa kulturë...?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Cfare ka me pak ne shqiperi vajza te. Ndershme apo vajza me kulture
 
Tani ndaje mendjen o vajza o djem me kulture ?
 
Po ti pse nuk e jep mendimin tend? qe te besh nje teme serioze e pakta qe mund te besh si Autore Temes eshte te japesh Perceptimin tend per kte TEME.
Me pas te kerkosh te antarve te tjere.
Edhe qe mos lodhesh gjej tituj me terheqes me te shkurter, sic te modifikova une ate qe krijove para pak minutash :)
 
Sdi me nda te miren nga e keqa keshtu?
???
 
Ne shqiperi gjen shum te rijn pa kulture,te ndershem mendoj qe po,ka te ndershem sa te duash (nuk i referohem virgjinitetit)
 
Pa kulture ka me "tonelata" por me vjen keq qe etiketohen sipas perkatesise gjinore rastet.
 
Mendoj qe te dyja ne kto dite kane, shkuar baraz

Pak a shumw tw dyja

Kultura e djemeve mvaret nga ndershmeria dhe sjellja e vajzave
Dhe anasjelltas.....
 
Ka femra provokative,femra qe duan te perfitojn,femra qe adhurojn lekun dhe makinat.
E me pas e ka fajin mashkulli qe te shan,te lendon e te trajton si "leck".
Edhe diktatoret me te medhenj kan qen te dashuruar dikur,por tradhetia e femres i shnderroi ne "monstra".
(Edhe pse jam femer vet,vet i ndryshojm meshkujt .E kerkojm rrespekt e dashuri.
 
Nuk e kuptoj cfar quani vajza te ndershme . Apo quani vajzat qe skane lidhje kurre , duhet te martohen me nje burre qe e gjen familja , nje vajze qe nuk del , keto quani vajza te ndershme? Nqs per ju kto jan vajza te ndershme , atehere djem pa kulture dhe pa mend ka me bollëk... ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.