Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfare ka më të keqe se vdekja ?

Bjondina &E

Sfida me e madhe ne jet eshte vet jeta .
Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
24,473
Te ja japish hallalin Nenes tende qe ne moshen 10 vjeqare e aq me keq tja hedhish nje grusht dhe siper ajo ka qen vdekje per se gjalli 😥😢😭
 

Happyheart

Plaget e mia,i kam sheru vete🤍
Kontributor/e
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
12,112
Te ja japish hallalin Nenes tende qe ne moshen 10 vjeqare e aq me keq tja hedhish nje grusht dhe siper ajo ka qen vdekje per se gjalli 😥😢😭
Ka me keq se kaq, kur prinderit i ke gjalle dhe ti rritesh vetem pa mbrojtje edhe pa buke thate, kur te rrahin e te bejne per vdekje e ti nuk ke ku mbahesh.
Ka gjithmonë me keq.
Te pakten ke patur ngushellim qe nena e mire ka nderruar jet,por dhe nuk te ka munguar gje ne jeten tende, kurre.
E sa per shendetin, te gjithe kalojme te njejten gje, neper spitale a ku di une, por vec se ketu nuk i themi se askujt nuk ja ndjen, mendoj une.
Te pershendes dhe mos harro kurre te shohesh qiellin, eshte ndjenje e bukur😘IMG_20220922_150222_1.jpg
 

Bjondina &E

Sfida me e madhe ne jet eshte vet jeta .
Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 27, 2019
Mesazhe
24,473
Ka me keq se kaq, kur prinderit i ke gjalle dhe ti rritesh vetem pa mbrojtje edhe pa buke thate, kur te rrahin e te bejne per vdekje e ti nuk ke ku mbahesh.
Ka gjithmonë me keq.
Te pakten ke patur ngushellim qe nena e mire ka nderruar jet,por dhe nuk te ka munguar gje ne jeten tende, kurre.
E sa per shendetin, te gjithe kalojme te njejten gje, neper spitale a ku di une, por vec se ketu nuk i themi se askujt nuk ja ndjen, mendoj une.
Te pershendes dhe mos harro kurre te shohesh qiellin, eshte ndjenje e bukur😘
Ather nuk e mohoj qe ka keq e me keq por per mua kjo ka qen un di te pergjigjjen ne at qar kam perjetuar sa i perket spitalve edij qe ka edo ket prap spitali thuaj perher rri i mbushur nuk e them per tja ndjer dikujt ajo e them thjesht dua te jem vetvetja kur njehem keq kur ndjehem mir mir se bej as per tme dasht as per mos tmu larguar por e rrespektoj mendimin tat gjithsesij faleminderit
 

Ersaa

Mai dire mai!
Kontributor/e
Regjistruar më
Feb 15, 2020
Mesazhe
16,280
Jan shtu shum me lale.. ju skeni qen kshu.. gjeri ke materialiste keni arrit. Keni shtu dhe kto dyja qe shkruajta un
Kap e fut ne thes ja bere tani, sjam ashtu te gjitha jo!
Po varet ca dere ke trokit.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja