• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cfare ka ne dollapin tuaj ?

Aşk

BlacK LoVe
Mesazhe
17,657
Te gjith jemi te fiksuar pas veshjeve cilet jan ato aksesor qe ju fiksojne me shum edhe qe keni me shum ne dollapin tuaj . ...
Une personalisht vdes te kem edhe kam shum atlete & canta 🥰
 

Plusbellelavie

Turn offs.
Nt2 PRINCESS
Mesazhe
9,975
Te gjith jemi te fiksuar pas veshjeve cilet jan ato aksesor qe ju fiksojne me shum edhe qe keni me shum ne dollapin tuaj . ...
Une personalisht vdes te kem edhe kam shum atlete & canta 🥰
Ne dollap kam rrobat .
nese pyetja do ishte cfare ju pelqen te bleni kur beni shopping Eshte tjeter gje.
Un e ti e paskemi Dicka te perbashket : cantat e atletet.
Canta kam mbi 6 /7 Edhe pse nje perdor 😏
Atlete kam gjithe llojet e ngjyrave 😝
Ah dhe pallto mbi 6 ( vec dy perdor rregullisht )
E vec ktyre dhe nja 3 pale cizme se helbete jetoj komshi me ariun .😆
 

Aşk

BlacK LoVe
Mesazhe
17,657
Te gjith jemi te fiksuar pas veshjeve cilet jan ato aksesor qe ju fiksojne me shum edhe qe keni me shum ne dollapin tuaj . ...
Une personalisht vdes te kem edhe kam shum atlete & canta 🥰
Une i them dollap tani mereni si tju vij per qejfi 😎
 
Last edited:

Aşk

BlacK LoVe
Mesazhe
17,657
Ne dollap kam rrobat .
nese pyetja do ishte cfare ju pelqen te bleni kur beni shopping Eshte tjeter gje.
Un e ti e paskemi Dicka te perbashket : cantat e atletet.
Canta kam mbi 6 /7 Edhe pse nje perdor 😏
Atlete kam gjithe llojet e ngjyrave 😝
Ah dhe pallto mbi 6 ( vec dy perdor rregullisht )
E vec ktyre dhe nja 3 pale cizme se helbete jetoj komshi me ariun .😆
Une kam me shum se 20 canat 🤷‍♀️
Edhe nja 15 atlete
4 cizme edhe 3 kambale 🤣
Pallto kam nja 5 te mira
Me ble du gjith dyqanin une por ca me terheq me shum domethen
 
Top