• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfarë keni bërë sot?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dibrani

Mr Bean 🐻
ANETAR ✓
Mesazhe
936
Location
Tiranë
Ah me keq akoma pastaj.Duam foto te fatlumes here pas here per aktivitetet tuaja😝😂😂😂
Ahahahahhhahaha se diii, do e pyes si tja bejme? Do postojme aktivitetet tona ketu apo te hapim naj fb page qe te marrim naj lek 🤣🤣🤣🤣
 
Reactions: Iva
Top