• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare Keni Gatuar/Ngrënë sot?

Seyfert

-
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
2,620
Likes
4,707
Location
Prague
#22
Aman editojeni temen! Shkruajeni ngrene dhe jo henger! Me duket sikur me ha kur e shoh keshtu.

Ps: nuk kam qellim te fyej apo debatoj me njeri ne lidhje me kete. ?
 

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,722
Likes
1,115
#23
S'kam henger ................... asgje.

Cabej do priste damaret nqs lexonte kete shqipe. :cool:
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,230
Likes
5,338
#24
Sw kam problem hic ca te gjej haj.... ca te kene gatuar...

Lum ajo nuse qe ka me me mar.... tpakten kshu mthone te tjeret. Qe se kam hic problem gatimin