Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë keni gatuar/ngrënë sot?

Klodii

Jam pergjegjes per cka them e jo cka kupton ti
Kontributor/e
Regjistruar më
Jun 4, 2020
Mesazhe
7,446
Buk misri me spinaq .
Perberesit :
1 got kos
1 got qumesht
pak sode buke
2 gota miell misri
2 ose 3 veze te fresketa
200 gr spinaq
pak proshute
pak fara lini
1 luge vaj ulliri .
Pasi i perziejme se bashku i pjekim ne furre per 30 min me 230 grade .

Te ngrohte e shoqerova me kos .

View attachment 134339
Nepsi me ra 😟
 
  • Haha
Reactions: Dea

Perla_Nera

Psssttt
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 1, 2020
Mesazhe
1,451
Buk misri me spinaq .
Perberesit :
1 got kos
1 got qumesht
pak sode buke
2 gota miell misri
2 ose 3 veze te fresketa
200 gr spinaq
pak proshute
pak fara lini
1 luge vaj ulliri .
Pasi i perziejme se bashku i pjekim ne furre per 30 min me 230 grade .

Te ngrohte e shoqerova me kos .

View attachment 134339
Buke misri me proshute? Behet dhe Pa proshute?
 

Dea

Kontributor/e
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
10,488
Buke misri me proshute? Behet dhe Pa proshute?
Patjeter. Une ne fakt pa proshute e bera dhe doli shume e mire . Po aty ku e mora si recete ishte dhe proshuta .
 

Whiskey

Ludugnum
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 2, 2021
Mesazhe
4,326
Jam i ftuar per darke ne nje familje Dibrane . 🥰
Speca te mbushura me gjize , djath , ullinj , fasule , buke shtepie & raki manaferre . ☺️
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja