Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

King

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
131
Pëlqime
99
Pikë
28
Mosha
25
Website
shqiplove.forum.cool
besoj se nuk eshte e nevojshme te permend ne detaje sa i rendesishem eshte ushqimi dhe menyra e te ushqyerit per organizmin tone.... per kete arsye m'u duk se nje teme e tille i duhej forumit. :)

pra, kush gatuan ne shtepine tuaj? ju pelqen gatimi apo preferoni ta gjeni te gatshem nga te tjeret? apo jeni te detyruar nga halli qe te merreni vete me gatimin?

cfare keni gatuar sot? dhe cfare keni ngrene sot?


ne shtepine time gatuaj une, e shyqyr qe me pelqen te gatuaj sepse perndryshe do kishim vdekur nga uria :p por nuk e mohoj qe nganjehere e bej me shume shume pertese, dhe ne keto raste zakonisht i bie shkurt. buke me djathe e domate :D

ndersa sot bera risotto me kerpudha dhe thierrza me salce domatesh ne tenxhere te presionit. nuk dolen keq :)
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,306
Pëlqime
7,658
Pikë
113
qenke per te dhjene graden Shef ti plak
 

Darkness

Die with memories, not dreams.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 18, 2017
Mesazhe
562
Pëlqime
1,588
Pikë
113
Location
Usa
Një sallade jeshile
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
Veze ca te hame tjeter sot, na griu lukthi :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top