• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,987
Likes
5,246
Fatkeqesisht me gatu sme vjen mbare
 

Weda

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,438
Likes
1,257
Age
21
Sot kam ngren pak gjooona :p
Mjes: mjalt arra
Mme voon croasant
Pastaj piva suko dardhe sallat e kkuqe edhe nje moll ?? kaq mesa mbajj mmende
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,964
Likes
18,419
Age
26
Location
Tiranë
Sot dua kshuu:D FB_IMG_1531120633716.jpg
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,964
Likes
18,419
Age
26
Location
Tiranë
Sot asgjë😑
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,964
Likes
18,419
Age
26
Location
Tiranë
Sot skam ngrënë akoma
Siç duket do fle me barkun bosh.