• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dibrani

Mr Bean 🐻
I Rregjistruar/e
Mesazhe
825
Location
Tiranë
@Zana a t'kam thene qe se shpejti do gatuaj dhe une? Ja e bera me ne fund nje gjell 😜😂😂
30993
Perberesit:
-3 kofsha pule
-3 patate
-2 karrota
-vaj ulliri
-krip
 

Zana

e-Thjeshte
VIP i Forumit
Mesazhe
3,444
Bravo @Dibrani , ngjan shume e shijshme .. te befte mire 🙃

Ps ... here tjeter shtoji edhe ereza dhe nje gjeth dafine nga fundi sa per Arome : )
 
Top