Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nov 26, 2017
5,076
7,417
113
Veze te skuqura ullij dhe speca te skuqur
Dhe buke te zeze

Qenka ne shqiperi me duket @Zana
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Jan 30, 2019
7,548
4,108
113
Jo jo ... Nuk jam ne Albania , por ne shtepine time .🙃
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Nov 26, 2017
5,076
7,417
113
Te jesh mire bukuroshe :D
 
Reactions: Zana