Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Mesazhe
1,099
Location
Zürich
Flm @Zana gjyshet jan ilac per shpirtin sa mire qe e ke akoma dhe rrespektoje deri ne maximum 💜
Une gjyshet e mija i doja shume dhe fatkeqsisht nuk pata mundesi ti them lamtumire asnjeres ama gjithmon do ngelin ne kujtes dhe 💙
 

Artin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
808
Sot gatova për gjithë javën... për 5 ditë domethënë, nga e hëna deri të premten.
Bëhet fjalë për ushqimin që marr me vete në punë. Mund edhe ta blej atje, por e kam larg dhe më ikën koha e pushimit rrugës.
Këtë ide ma dha një shok pune, i cili bën të njëjtën gjë dhe sipas tij, kështu kursehet shumë kohë, duke mos gatuar çdo darkë..
Ushqimi mbahet në frigorifer, i ngrirë... dhe nxirret në mëngjes.
Do ta provoj njëherë këtë mënyrë... ku i dihet, mund të më pëlqejë.

Gatova makarona me mish të grirë dhe salcë domatesh, si dhe oriz me qofte dhe salcë.
Bëra dy të ndryshme, që të mos ha çdo ditë të njëjtën gjë. 
Last edited:

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,377
Location
Space
Pilaf, se kam shtuar ca kilogram. Dhe me thonin qe te beja kujdes se do e kisha te veshtire te humbisja peshe. 😔
 
Top