Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
5,977
Pëlqime
12,666
Pikë
113
Mosha
25
Asgje akoma
 

Haters

Call Me Begjet
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,420
Pëlqime
6,811
Pikë
113
Va llagi bark bosh mka pan tuahja maas dore ene ate qe hangra dje e gatujta vet

kjo ishte nga dje turlun ne zjarrm sallaten me perimet e bahces time pilafin e bani plaka tushes 54298
 

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
4,488
Pëlqime
2,716
Pikë
113
Sot tortelini dhe nje sallat
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top