Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
6,318
Pëlqime
3,655
Pikë
113
po na vjen era e specave te mbushur
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,499
Pëlqime
14,374
Pikë
113
Kam ngrene mbreme qe deri ne 24 ore mos fus gje ne goje. 😋
 

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
6,318
Pëlqime
3,655
Pikë
113
speca dhe domate te mbushura
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
6,524
Pëlqime
7,749
Pikë
113
Sapo hengra nje kruasan
Po gatuaj makarona me mish te grir meqe behen shpejt.
Pertokam per cdo gje sot 😒
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,024
Pëlqime
6,165
Pikë
113
Si nuk perton.
Une nje veze skuqa
Po pertova per te gatuar , vaj halli per te tjera gjera .

Te befte mire veza e shoqeruar me djath , domate , ullinj etj...
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top