Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alea

You Decide! :):
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Feb 10, 2019
Mesazhe
10,307
Pëlqime
11,540
Pikë
113
Ti Angie me je duk e talentuar ne kuzhine na sill naj foto
flm,,po skam gatu dot ke me lart qe kam postu para 2/3ditr me duket😄
 
Reactions: C4

C4

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,413
Pëlqime
8,066
Pikë
113
Tave: Pule e e çarë në oriz, karrot, kardemon, karafil . Nje recete erotike “P ne K “
 
Last edited:

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,492
Pëlqime
11,613
Pikë
113
Po deshe besoje byrazer po e kam bo tgjithen vete dhe po i rri ke koka,plaken se kam hic shpi sot mka lan ndorzim vllain 🤣🤣🤣
View attachment 60682
Un i ve leter alomini apo si e quni ju deri sa te zbuten te gjitha qe mos te thahen pastaj 5min e le sa te marin pak ngjyre..
Duken te shijshme te lumshin durt.
 

Nikoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 23, 2020
Mesazhe
8,288
Pëlqime
5,146
Pikë
113
ose oriz ose makarona ose fasule
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top