Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MisterX

I/e Regjistruar
Regjistruar më
Jul 20, 2017
Mesazhe
459
Pëlqime
415
Pikë
63
Mosha
33
Location
Albania
Website
netedy.org
63816
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
2,135
Pëlqime
2,810
Pikë
113
Oriz t bardh 😣 skam oreks
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
25,656
Pëlqime
32,133
Pikë
113
Location
?? & ??
Buk me djath edhe ca qofte smu hante fare mka ik oregzi fare 😛
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top