• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cfare keni gatuar/ngrene sot?

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,194
Likes
17,963
Age
26
Location
Tiranë
Më në fund !
Its my time to eat.
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,169
CA Jane ato shale pule me patate kuksi ??
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,068
Likes
5,169
i kam rras nja 2 sufllaqe sot moj @Anabela
dhe nji cola te ftohte
per dreke qe u habit sufllaqja kur me ra ne bark
 

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,457
Likes
2,880
O Zot ato lakrat e @Anabela ... jam tu nxjerr ushqimin e 2 javeve !

Sot do haj mish PULE TE LAGME ! :p