• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë kishit ndryshuar tek antari/ja sipër?

cyb3r

Sound Of Silence
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
474
Asgje per ty yllo je e persosur ? @Ledia
 

Frank

Banned.
Mesazhe
3,729
Jeni te gjithe te persosur.
"Mos ndryshoni kurre" CIT. Elaa
Tema mbyllet lol ????????
 

Shiny

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
283
??? e kisha be tifoze te juventusit,ne fakt do behet vet se po vjen Cr Ronaldo ?
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
ANETAR ✓
Mesazhe
1,745
Mosha
28
Vendndodhja
Laprakë,CITY !! BAZA46
Lume ti je moj?
hahahahahahhahhahahahahhhahahahhahahaha.............mungo xhuxhi dhe besi hahahaha....hahahahaha sa qesha mvdekshin vjerrat...hahahahahahahahahahahaha...........ahahahahahahaha....Lumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..PIKPIKPIK
 

Ledia

❤Shkodrane.4.ever.❤ca.do.ne.profilin.tim.o.qyp
ANETAR ✓
Mesazhe
2,898
ak 47 do na ndryshoja..do i jepja nje pistolet me gogla te gjunte gocat ne plazh ??
 
Top