• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë kishit ndryshuar tek antari/ja sipër?

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Mesazhe
34,831
Vendndodhja
?? & ??
Sot qe ke vesh breke, strece dhe xhinse prej ftohtit jo iher. 🤣
Ahhahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahaahahahahhaahhahahahahahahaha tfiket me rop shpie ka fut edhe nai shall mes shalve e boni fjoren gadurre 😂
 

Dëbora

* דע את עצמך *
Anetar i Stafit
MODERATOR/E
Mesazhe
1,660
Do e bëja kopje të vetes. Dyfyshoja. Këtë ndryshim pra.
 

STONE_HEAD

I belong to u 🙏🙏🙏🙏
PRINCESS
Mesazhe
7,561
asgje ah te mos shes me peme se te gjithve u ka dal pronari hahahahahah
 

STONE_HEAD

I belong to u 🙏🙏🙏🙏
PRINCESS
Mesazhe
7,561
mos me kerkoj lek borxh se nuk I jap do I jap vec puthjeeeee
 
Top